Umman Nakliye


Umman Nakliye

Türkiye – Umman arası uluslararası nakliye hizmeti vermekle beraber ithalat, ihracat, grupaj – parsiyel nakliye, gabari dışı – ağır nakliye ve transit nakliye hizmetlerini en kısa sürede güvenilir bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet verdiğimiz Umman nakliye hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmektedir. İSO 9001 Belgesi’ne sahip olan kurumsal firmamız on beş yıllık deneyimin yanı sıra alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla her zaman sizin hizmetinizdedir.

Umman Nakliye

Bir Orta Doğu ülkesi olan Umman’ın başkenti Maskat’ta dahil olmak üzere birçok bölgeye nakliye hizmeti vermekteyiz. Orta Doğu’da yer alan Umman’a deniz yolu taşımacılığı, komple taşımacılığı, tır taşıması ile gerçekleştirilen kara yolu taşımacılığı ve parsiyel hizmeti vermekteyiz.

Sistemli bir şekilde çalışma yürüten profesyonel kadromuzla kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı için doğru adrestesiniz demektir.

Umman’a Nakliye Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

İhracat nakliyesi Türkiye ile Umman arasında şu şekilde gerçekleşir: Türkiye’de yer alan fabrika veyahutta depo gibi mekanlardan nakliyesi yapılacak olan mallar yüklenir ve gümrükte, gümrükleme işlemi tamamlanır.

Tüm evrak ve rezervasyon işlemi halledilen nakliye aracı yurt dışına taşıma yapmak üzere hazır hale getirilir. Bütün kontroller yapıldıktan sonra, nakliye hizmetini gerçekleştirecek olan aracın Ro-Ro gemisine binmesi için sevkiyat işlemi gerçekleştirilir. Bu nakliye hizmetinin gerçekleşmesi sürecinde bütün aşamaların sıkı bir şekilde kontrol ve takibi yapılır. Müşteri memnuniyeti firmamız için önem arz ettiğinden dolayı nakliye hizmeti süresince gerekli destek ve yardım müşterilerimize verilir.