Slovakya Nakliye


Slovakya Nakliye

Uluslararası nakliye hizmetleri, bir eşyanın bir ülkeden bir ülkeye doğrudan veya transit şekilde taşınmasını sağlayan hizmetlerin tamamıdır. Bu hizmetleri firmalar ister kara yolu, demir yolu ister hava yolu veya deniz yolu ile müşterilerine sunarlar. Özellikle km açısından Türkiye’ye yakın olan ülkeler için kara yolu ya da demir yolu tercih edilirken; Mısır gibi Akdeniz ülkelerine ise deniz yolu, İsrail gibi ülkelere ise hava yolu tercih edilmektedir.

Taşımacılık hizmetleri grupaj veya komple verilen bir hizmettir. Farklı çeşitlerdeki tırlara konulan eşyalar yine farklı seçeneklerde sunulan ulaşım yollarından biri ile paketlenerek sözleşmedeki ülkeye gönderilir.

SLOVAKYA NAKLİYE HİZMETLERİ

Avrupa ülkelerine ve ters istikamette yapılan nakliye yüklemelerini yapan taşımacılık firmaları, Slovakya’ya Türkiye’de ithalat ve ihracat olarak kendini göstermektedir. Parsiyel ve grupaj yöntemi ile yapılan Slovakya nakliyat hizmetleri teknolojik altyapısı sağlam firmalar tarafından yapılmaktadır. Kurumsal yapıya ve teknolojiye özen gösteren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu tip uluslararası taşımacılık firmaları müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Incoterms ve araç (tır, konteyner) şartlarına uyularak yapılan nakliye hizmetleri müşteriler tarafından yine tercih edilme hususlarından birini oluşturmaktadır. Yüklere uygun araç seçimi yine önemli olan konulardan biridir.

Slovakya nakliye hizmetleri farklı birçok firma tarafından grupaj veya parsiyel ithalat, ihracat, ve transit şeklinde yapılır. Slovakya ülkesine yapılan nakliye hizmetleri daha çok kara yolu şeklinde olmaktadır. Slovakya nakliye ülkenin tüm şehirleri başta olmak üzere her bölgesine rahatlıkla firmamız tarafından ithalat, ihracat veya transit taşımanız yapılmaktadır.