Sırbistan Nakliye


Sırbistan Nakliye

Avrupa’nın birçok ülkesine lojistik desteği ve taşımacılık hizmeti yapmamızın yanı sıra taşımacılık sektöründe firmamıza getirdiğimiz güncellemeler ile her geçen gün büyümekteyiz. Türkiye ile Sırbistan arası ihracatı yapılacak her türlü ticari yük grubu ve gümrüklü olan yük grubunun taşımacılık hizmeti tam kapasite ile hizmetinize sunulmaktadır. Taşımacılık sektöründeki deneyim ve tecrübeler nedeniyle Hazar Lojistik firması taşımacılık alanında en güvenilir marka konumuna gelmiştir.

Bir Doğu Avrupa ülkesi olan Sırbistan nakliye hizmetleri konusunda birçok işlenmiş tüketim ürünü yurt dışından ithal edilmekte olup bu ülkelerin başında da Türkiye gelmektedir. Ülkemizden Sırbistan’a gönderilen sanayi, inşaat ve makine araçları olmak üzere birçok yük taşınmasının yanı sıra donmuş ürünler, konteyner yükleri, kimyevi maddeler, yaş sebze ve meyve türleri de taşınmaktadır.

Sırbistan Nakliye Hizmeti Başlıca Güzergahları

Geniş araç filomuz ile farklı çeşitlilikte olan araç tipleri ile lojistik desteği ve Sırbistan nakliye hizmetini vermekteyiz. Taşımacılık hizmeti veren araçlarımız modern teknolojiye uyumlu tecrübeli şoförlerimiz tarafından hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet sunma anlayışımız ile Sırbistan’a taşımacılık hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Sırbistan’a ihracat nakliyesi ve Sırbistan’dan Türkiye’ye ithalat nakliye hizmetimiz birçok şirket tarafından tercih edilmiş olup güvenli bir lojistik ve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sırbistan’a başlıca nakliyesi yapılan güzergahlar Belgrad, Novi Sad, Nis, Novi Pazar, Kraljevo, Subotica , Sabac, Cacak, Uzice, Mitrovica, Vranje gibi birçok şehir yer almaktadır.