Rusya Nakliye


Rusya Nakliye

Hazar Lojistik firması olarak ithalat ve ihracat nakliye hizmetleri alanında faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmekte olup ham madde ve ürün taşıma hizmetine dair her nitelikte ve boyutta taleplerinize uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kara yolu, deniz yolu ve hava yolu taşımacılık hizmetleri kapsamında Avrupa ülkelerinden Asya’ya kadar Rusya nakliye hizmetleri de dahil olmak üzere birçok kıta da hizmet vermekteyiz. Taşımacılık faaliyetlerimiz tamamıyla esnek olup size özel çözümlerle ve alanında profesyonel uzman kadromuzla nakliye hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Nakliye Hizmeti

Rusya nakliye hizmetimizde alternatif güzergahlar sunmamızın yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Verilen adrese güvenli bir şekilde ve belirlenen tarihte hızlı teslimat yapmaktayız.

Ağır yük nakliyatı, konteyner nakliyatı ve lashing hizmetlerinin yer aldığı deniz yolu taşımacılığına kadar birçok alanda talep gören hizmetleri Türkiye Rusya hattı arasında yer alan güzergahlarda dahil olmak üzere sektör deneyimine uzun yılların tecrübesi nedeniyle sahip bulunmaktayız. Sigorta poliçesi kapsamında, oluşabilecek sorunlara karşı önlem almaktayız.

Minimum ekonomik fiyat seçenekleri ile her türlü uygun nakliye hizmetleri size özel hazırlanmakta olup nakliye süreci boyunca tüm nakliye aşamalarından anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Mesaj yoluyla tarih, saat ve mekan olarak yer paylaşımı şeklinde sizleri haberdar ediyoruz. Ekonomik fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti esaslı taşımacılık hizmetimizi sürdürmekteyiz.