Özbekistan Nakliye


Özbekistan Nakliye

Mal ve eşyaların yurt içi ve yurt dışı bölgelerine taşınması ile verilen hizmete taşımacılık hizmetleri denir. Yüklerin dış ticaret mevzuatına uygun bir şekilde yüklenilmesi ve boşaltılması esasına dayanan, yükün ağırlığına göre de fiyat belirleme sürecidir, diyebiliriz.

Uluslararası taşımacılık alanında Türkiye’de faaliyet gösteren firmamız Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Türki Cumhuriyetler ve Orta doğu ülkelerine hizmet vermektedir. Çalışmalarında kurumsallaşmaya ve teknolojik alt yapıya önem veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Incoterms şartları ile araç tipine dikkat eden ve uygun araçlar ile kara yolu taşımacılığını gerçekleştiren değerli firmamız siz değerli müşterilerimizle çalışmak için heyecan duymaktadır.

Özbekistan Ülkesi

Firmamızın Türki Cumhuriyet ülkelerine yaptığı nakliye hizmetleri yüksek standarttadır. Km yakınlığı dolayısı ile kara yolu taşımacılığının tercih edildiği Özbekistan ülkesine parsiyel ve komple taşımacılık sistemleri uygulanmaktadır.

Özbekistan nakliye ürünlerin depolama, paketleme, yükleme ve boşaltma gibi tüm aşamalarında kaliteli hizmete önem vermektedir. Incoterms sözleşmesinde bulunan malların brüt ağırlığı, yükleme ve boşaltma yeri gibi hususlar önem taşımaktadır. Firmamız tarafından mallarınız aynı zamanda sigortalanmıştır. Başta Özbekistan Taşkent olmak üzere ülkenin hemen hemen her şehrine hizmetimiz mevcuttur. İthalat, ihracat ve transit yüklemeleri yapan firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktadır.

Özbekistan nakliye hizmetleri malların verildiği adresten alınıp Incoterms’te belirtilen ülkede boşaltılmasına kadar olan tüm süreci kapsayan bir aşamadır. Yükleriniz adresinizden alınıp firmamıza getirildiği andan itibaren web sitemiz üzerinden mallarınızın nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz.