Kuveyt Nakliye


Kuveyt Nakliye

Hazar lojistik olarak; Balkan, Asya, Avrupa, Orta Doğu, Uzak doğu ve BDT ülkeleri ile çalışılmaktadır. Karayolu ve denizyolu nakliye hizmetleri gerçekleştirilir. Bir orta doğu ülkesi olan Kuveyt’e de nakliye hizmeti verilmektedir. Kuveyt nakliye kara ve denizyolu taşımalarda siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Firmamız çağdaş bir anlayışla uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmeti sunmaktadır. Profesyonelce dünya ülkelerine nakliye hizmetleri sunar.

İthalat ve İhracat Nakliye

Türkiye’den alınan ürünler komşu ülkelere özenle taşınmaktadır. Diğer ülkelerden ithalat edilen ürünler Türkiye’ye hızlı ve güvenilir bir şekilde getirilebilmektedir.

Müşterilere uluslararası karayolu taşımaları ile ilgili hizmet verilmektedir. Kuveyt nakliye hizmetleri denizyolu ve karayolu ile ithal ve ihraç edilen ürünleri hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Nakliye Çeşitlerimiz

Transit nakliye: Transit nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışından alınan ürünleri Türkiye üzerinden birçok ülkeye teslimat gerçekleştirilir.

Grupaj ve parsiyel nakliye: İstanbuldaki depomuz sayesinde gerçekleştirilir. Türkiye genelindeki üretim noktalarından veya adreslerden teslim alınan ürünler gerektiğinde depoda güvenle bekletilmektedir. Daha sonra duruma göre ihracat karayolu parsiyel taşımaları yapılmaktadır.

Gabari dışı ve ağır nakliye: Çelik boru, su tankı, kepçe, beton santrali, ekskavator, kazıcı yükleyici, tekerlekli yükleyici, forklift, ataşmanlar, ekipmanlar, prefabrik, vinç, konteyner, damperli dorse gibi birçok ağır nakliye gerçekleştirilmektedir.

Kara ve Denizyolu Nakliye

Geniş hizmet ağına sahibiz. Dünya çapında güçlü acentalarımız mevcut. Operasyonel ve sektörel uzmanız. Müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibimizle daima hazırız. Sipariş yönetim sistemleri mevcut.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet sunarız. Dünya ticaretinin yoğun olduğu tüm limanlarda kaliteli ve güvenli denizyolu nakliye hizmeti verilir.