Karadağ Nakliye


Karadağ Nakliye

Uluslararası taşımacılık, malların ya da yüklerin belirli bir yerden yine belirli bir yere belgeli olarak taşınması işlemidir. Temelde dört farklı yöntemi vardır:

Kara Yolu Taşımacılığı
Deniz Yolu Taşımacılığı
Demir Yolu Taşımacılığı
Hava Yolu Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılık sektöründe güvenilir hizmet ve zamanında teslimat oldukça önemlidir. Firmamız tarafından verilen taşımacılık hizmeti tüm dış ticaret mevzuatına uygun aynı zamanda güvenilirdir. Hem yurt içi hem yurt dışında bulunan acentalarımız ile zamanında teslimat yaparak tüm ihtiyaçlarınıza müşteri hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

KARADAĞ ÜLKESİ

Karadağ ülkesi, Türkiye ile olan km yakınlığından dolayı kara yolu taşımacılığının tercih edildiği bir ülkedir. Incoterms sözleşmesine uygun bir şekilde yükleriniz belirttiğiniz adreslerden alınır, firmamızın deposuna konur. Yine belirlenmiş olan tarihte yola çıkarılır. Firmamız tarafından karadağ nakliye parsiyel ve komple taşımacılığı ile yapılır.

Karadağ nakliye hizmetleri teknolojik altyapı ile donatılmış sitemiz ile siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermektedir. Günün 24 saati uydu sistemi ile izlenen araçlarımız bu sayede siz müşterilerimize uygun hizmet vermektedir. Çeşitli tır araçlarıyla yola çıkan yükleriniz uydu sistemi ile izlenmekte size istediğiniz zaman anlık bilgiler vermektedir.

Euro 5 standardındaki çevre dostu araçlarımız 7/24 sistemimiz ile takip edilmektedir.

İthalat, ihracat ve transit taşımacılığı yaptığımız Karadağ ülkesine, nakliye aşamaları tüm dış ticaret mevzuatına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.