İtalya Nakliye


İtalya Nakliye

Ülkeler arası taşımacılık hizmetlerinde İtalya ile Türkiye arası lojistik hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için aynı zamanda ithalat, ihracat, transit nakliye, grupaj – parsiyel nakliye ve gabari dışı – ağır nakliye hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. İtalya nakliye hizmetleri açısından da kaliteli ve profesyonel ekibimizle birlikte lojistik hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

İtalya Nakliye Hizmeti

Nakliye hizmeti kapsamında gerçekleştirilen tüm çalışmalar müşterilerimizin gereksinimleri ve talepleri doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz sayesinde yürütülen işlerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için siz değerli müşterilerimizin nakliye hizmeti süresi boyunca gereken destek ve yardım en iyi şekilde sağlanmaya çalışılmaktadır. İtalya ile Türkiye arasında gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmetleri müşteri memnuniyet güvencesi altında yapılmaktadır.

İtalya Nakliye Hizmetimizin Detayları

Hızlı teslimat yoluyla ihtiyaç duyulan tüm ürünler İtalya’dan Türkiye’ye getirilmektedir. Kurumsal bir firma olarak sunduğumuz ithalat hizmetleri, deniz ve kara yolu taşımacılığımız en güvenli şekilde işlemekte olup modern zihniyet çerçevesi kapsamında hizmet vermekteyiz. Başlıca sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

İtalya nakliye: İthalat alanında tüm lojistik hizmetlerimizi geniş araç filosu ile kaliteli hizmet güvencesi anlayışı altında gerçekleştiriyoruz. Modern anlayış ile bütün Dünya ülkelerine uluslararası deniz yolu ile kara yolu taşımacılık hizmetlerini, alanında uzman kadromuzla hizmetinize sunmaktayız.

İhracat nakliye: Bu kapsamda Türkiye’den İtalya’ya ihraç edilen parsiyel ürünler gönderilmekte olup kara yolu taşımacılık hizmetiyle gereksinim duyulan her türlü ürün ve mallar Türkiye’den kaliteli bir şekilde İtalya’ya veyahutta da diğer ülkelere gönderilmektedir.

Transit nakliye: Bu alanda yapılan taşıma hizmetinde ise Türkiye’den İtalya’ya yapılan ticaretin üçüncü bir ülke sınırları üstünden gerçekleştirilmesine transit nakliye denir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte İtalya – Türkiye arası transit nakliye hizmetimiz başarılı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.