İran Nakliye


İran Nakliye

Hazar Lojistik firması olarak müşterilerimize uluslararası karayollarında nakliye hizmeti vermekteyiz. Tüm dünya ülkelerine gerek karayolu gerekse denizyolu taşımacılığı ile güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ülkemizin yakın sınırında olan ülkelere, İran nakliye vb. taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık ve nakliye sektöründe güven önemli bir faktördür. Müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmek bizim için önemlidir.

Gelişen teknoloji ile doğru orantılı artan hizmet kalitemiz sayesinde müşteri memnuniyetimiz gelişmektedir. Her ülkeye olduğu gibi sınır komşu ülkelerine de İran nakliye hizmetleri taşımacılık yapmaktayız.

İthalat Hizmeti

Yurt dışı taşımacılık hizmeti ile müşterilerimizin ticaret faaliyetlerini ve anlaşmalarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamaktayız. Profesyonel anlayışla hizmet veren kadromuz ile ticaretiniz güvenli bir şekilde gelişecektir.

İhracat Hizmeti

Ülkemizden dünyanın dört bir yanına lojistik hizmeti vererek milli sermayenin gelişimine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Komple veya parsiyel şekilde ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımakta ve yerine ulaştırmaktayız.

Transit Hizmeti

Yurtdışından alınan ürünleri ülkemiz üzerinden üçüncü ülke olarak çoğu ülkeye taşımakta ve güvenli bir şekilde ticari anlaşmalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Özetle, ülkemizde ticaret yapan ve taşımacılık hizmeti talep eden tüm firmalara lojistik hizmeti sağlamaktayız. Güven esaslı sunduğumuz hizmetler kapsamında ülkemizin ekonomisine katkı sağlamanın gururunu taşımaktayız. Profesyonel kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile ticaretiniz en güzel şartlarda gerçekleştirilmektedir. 15 yıllık tecrübe ve deneyimin getirdiği anlayışla ticari anlaşmalarınız güvenli şekilde gerçekleşecektir.