İngiltere Nakliye


İngiltere Nakliye

Ülkemizde ve dünyada nakliye sektöründe güvene dayalı bir anlayış ile hizmet veren firmamız dünyanın birçok ülkesine nakliye imkanı sağladığı gibi ingiltere nakliye hizmetleri de sağlamaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetinden ve müşteri güveninden ödün vermeden hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanına gerek karayolu ile gerekse deniz yolu ile taşımacılık hizmeti sunmakta ingiltere nakliye hizmeti de sağlamaktadır.

Güvene Dayalı Nakliye Hizmeti

Ülkemizin dış ticaretine katkıda bulunan firmaların taşımacılık ve nakliye işlerini özenle yürütmenin gururunu taşıyoruz.

İnsana ve teknolojiye yatırım yaparak çağın gereksinimlerine uygun en güzel nakliye ve taşımacılık hizmetini sunabilmenin gayreti içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ticari ilişkilerinizin gelişimine katkı sağlamak adına taşımacılık alanında uzman kadro ve teknolojik ekipman ile hizmet vermekteyiz. Uluslararası arenada sahip olduğumuz güç, bilgi ve tecrübe ile müşterilerimize karayolu ve deniz yolu ile ulaşabildiğimiz her alanda beklentilerin üzerinde hizmet sunmaktayız.

Güçlü Yatırım Güçlü Taşımacılık

Firmamız, sektör bazında satın alma çözümleri ile her zaman yanınızdadır. Farklı ürünlere farklı taşıma ve nakliye hizmeti sunmak bizim işimiz. Ürünlerinizi uygun koşullarla, en uygun süre içerisinde gideceği yere ulaştırmak 15 yılı aşkın süredir tarafımızca yapılmaktadır. Gelişen dünya koşullarına ayak uydurabilme, kriz anlarını başarıyla yönetebilme elbette güçlü yatırımlar sayesinde olabilmektedir. Günümüz dünyasının getirdiği birçok problemi yerinde ve güçlü yatırımlarımız sayesinde aşmanın gururunu taşıyoruz. Ülkemizin iç ve dış ticaretindeki gelişimine katkı sağlamak bizim için gururdur.

Artık ülke içi nakliyenin yanı sıra ülkeler arası nakliye işi de çoğalmaya başladı. Uluslararası nakliye taşımacılığı teknolojinin de gelişmesi ile birlikte önemli bir rol halini almıştır.

En Çok Uluslararası Nakliye Hangi Ülkede Yapılır?

Uluslararası nakliye işinde en çok gönderim yapan ülke olarak İngiltere nakliye şirketleri ilk sıralarda gelmektedir. İngiltere’den sonra Dubai, Fransa, İsviçre ülkeleri gelmektedir.

İngiltere- Türkiye Ülkeleri Arası Nakliye Nasıl Yapılır?

Birçok uluslararası lojistik şirket bulunmaktadır. Bu şirketler profesyonel bir çalışma sistemi ile işlerini yürütmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte uluslararası taşıma firmaları da bu teknolojiyi kullanmaya başlamışlardır. Artık firmadaki ürünler yola çıktığında veya varış noktalarına ulaştığında müşteriyi cep telefonu ile bilgilendirme sistemine geçildi. Hatta birçok şirket ürünlerin daha yoldayken nerede olduğunu ve ne zaman varış noktasına ulaşacağını önceden bilmektedirler.

İngiltere nakliye hizmetleri büyük gelişme kat etmişlerdir. Deniz ve kara olmak üzere iki türlü taşımacılık sistemi bulunmaktadır. Şirketler güvenilirlik konusunda birçok yenilik getirmeye başlamışlardır. Teknolojinin yanı sıra en büyük yenilik navigasyon sistemi ile ürünlerin her an takip edilmesidir.

Uluslararası taşımacılık siteminde fiyatların da büyük önemi bulunmaktadır. Genel olarak bütün firmalar ürünlerin fiyatı için eşyaların metreküp karesine göre belirler. Net ücret için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Birçok uluslararası nakliye çeşidi bulunmaktadır. Kapıdan kapıya taşıma, komple- parsiyel yükleme hizmetleri ve ağır tonaj yüklemeleri gibi nakliye çeşitleri bulunmaktadır.