Hollanda Nakliye


Hollanda Nakliye

Hazar Lojistik firması olarak uluslararası ticari işlerinizde güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Gerek karayolu nakliye hizmeti gerekse denizyolu nakliye hizmeti ile uluslararası ticari ilişkilerinizi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Güçlü ticari ilişkiler kurmada nakliyenin önemi büyüktür. Bu nedenle, ticari ürünlerinizi güvenli bir şekilde gideceği ve geleceği yere ulaştırıyoruz.

Birçok ülke ve Hollanda nakliye taşımacılığı ile her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. İthalat, ihracat ve transit taşıma hizmetlerinde başarılı şekilde hizmet vermemin gururunu taşıyoruz. Gerek ülkemize gerekse iş yaptığımız firmaları kar ettirmek hedefimizdir. Ticari ürünlerinizin bütün halinde veya parçalar halinde (isteğe göre) nakliyesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız 15 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile hizmet vermektedir.

Lojistik Hizmet Kalitesi

Gelişen teknoloji ile doğru orantılı artan hizmet kalitesi, güçlü donanıma sahip araçlarımız ile çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ülkeler arasında Hollanda nakliye hizmetleri gibi bir çok alanda müşterilerimizin isteği doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Gerek ihracat ve ithalat gerekse transit nakliye taşımalarınızda gereksinim duyabileceğiniz her konuda yanınızdayız. Müşterilerimizin taleplerini profesyonel bakış açısıyla ele almakta, ona göre gerekli fizibilite çalışmalarını yürütmekteyiz.

Hazar Lojistik olarak gabari dışı ağır nakliye hizmeti de sunmaktayız. Çelik boru, su tankı, beton santrali, ekskavatör, kepçe, tekerlekli yükleyici, forklift, ataşmanlar, damperli dorse, konteyner ve vinç gibi tıra sığmayan ürünlerin nakliyesini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.