Hırvatistan Nakliye


Hırvatistan Nakliye

Küresel boyutta lojistik ve nakliye hizmetini diğer kıtalar da yer alan ülkelere kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Lojistik sektöründeki konumumuz ve başarımızın göstergesi uluslararası bir ağ üzerine nakliye hizmeti vermemiz bunun en büyük ve en önemli göstergesidir.

Koordineli bir şekilde çalışan alanında profesyonel ekibimiz ile Hırvatistan nakliye hizmetleri kaliteli güven teminatı ile yola çıkmaktadır. Hazar lojistik firması olarak gerek duyulan lojistik kurallarına riayet edilir ve müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olmak zorundadır. Hırvatistan nakliye hizmeti için başlıca güzergahlar arasında Zagreb, Varazdin, Dubrovnik, Osijek, Vinkovci ve Virovitaca gibi birçok konum yer almaktadır.

Uluslararası platformda verdiğimiz ithalat nakliye, ihracat nakliye, transit nakliye, grupaj parsiyel nakliye ve gabari dışı ağır nakliye hizmetlerinde gümrükleme, depolama bilgisi ve lojistik desteği alabilirsiniz. Nakliye sürecinin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapılması için uzman ekibimiz ile önlemlerimizi almakta ve sigorta yapmaktayız. Türkiye’den Hırvatistan’a fazla miktarda yapılan ürün sevkiyatı işleminin yapılması kaliteden ödün vermediğimiz için birçok müşterimiz tarafından yıllardır tercih edilmekteyiz.

Hırvatistan Nakliye Hizmet Süreci

Hırvatistan nakliye hizmeti sürecinde istenilen adrese en kısa zamanda ve belirlenmiş tarih ve saat aralığında teslimat yapılmaktadır. Yurt dışı nakliye hizmeti ile yurt içi nakliye hizmeti arasında birtakım usul ve yöntemlerde farklılık vardır. Bu nedenle nakliye hizmeti sürecinin problemsiz geçmesi için sürecin her aşamasını yakından takip ediyoruz.