Çek Cumhuriyeti Nakliye


Çek Cumhuriyeti Nakliye

Hazar Lojistik olarak, siz değerli müşterilerimize uluslararası alanda karayolu ile taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamızın uluslararası karayolu başta olmak üzere, deniz yolu taşımacılığı ve diğer dağıtım hizmetlerini çağdaş bir anlayışla tüm dünya ülkelerine sağlamakta ve profesyonel şekilde sunmaktadır.

Firmamızın merkezi Mersin’de bulunmakta ve kurumsal bir uluslararası lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Hazar Lojistik çok fazla ülkeye ithalat, transit, ihracat, parsiyel ve komple taşımalar konusunda hizmetler sunmaktadır. Bunların başında da Çek Cumhuriyeti nakliye hizmetleri gelmektedir.

Uluslararası alanda taşımacılık hizmeti verdiğimiz Çek Cumhuriyeti’ne ve diğer ülkelere işimizde garantili şekilde çalışmak, takip ve titizlik en önemli amacımızdır.

İthalatta Nakliye Hizmeti

Hazar Lojistik olarak Türkiye’nin komşu ülkelerinden yada diğer ülkelerden alınan ürünlerle ithalat Türkiye’ye en hızlı bir şekilde ve güvenilir bir şekilde getirilmektedir. Firmamız uluslararası karayolları ve deniz yolları üzerinden dağıtım ve taşımacılık hizmetlerini çağdaş bir anlayışla tüm dünyaya profesyonelce sunmaktadır.

İhracatta Nakliye Hizmeti

Hazar Lojistik olarak, siz değerli müşterilerimize uluslararası karayolları ile taşımacılık konusunda da hizmet vermekteyiz. Firmamız üzerinden Türkiye çıkışlı 46 adet ülkeye parsiyel veya komple ürün göndermektedir ve bu ülkelerin başında Çek Cumhuriyeti Nakliye hizmetleri de bulunmaktadır.

Transit Nakliye Hizmeti

Firmamız, yurt dışından almış olduğu ürünleri Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere transit nakliye şeklinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Türkiye’de serbest bölge, liman, gümrüklü antrepo, antrepo gibi çok fazla yerden alınan ürünler de global teminattan faydalanılarak üçüncü ülkeler olarak tabir edilen varış destinasyonlarına teslimleri gerçekleştirilmektedir.