Bosna Hersek Nakliye


Bosna Hersek Nakliye

Hazar Lojistik Türkiye’nin tüm komşu ülkelerine ithalat ve ihracat hususunda nakliyat firması olarak ilk akla gelen firmalardandır.

Firmamızın ana misyonu uluslararası ticaret hacmini geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Bununla birlikte hem karayolu hem denizyolu taşımacılığının önde gelen firmalarındandır.

Merkez üssü Mersinde bulunan Hazar Lojistik profesyonel ekibiyle uluslararası nakliyat ve lojistik firmasıdır.

Transit Nakliye

Firmamız yurtdışından aldığı ürünleri Türkiye üzerinden çeşitli ülkelere teslimatı konusunda oldukça tecrübe sahibidir. Ayrıca bu ürünler global teminat güvencesi sağlanarak en hızlı ve güvenilir şekilde üçüncü ülke olarak tanımladığımız lokasyonlara temini sağlanmaktadır. İşbirliği içerisinde uyumla çalıştığımız Bosna Hersek nakliye duraklarımızdan biridir.

Grupaj & Parsiyel Nakliye

İlk aşama olarak yurtdışından ihracat yoluyla ülkemize getirdiğimiz ürünleri İstanbul’un İkitelli ilçesindeki depolarımızda saklıyoruz. Evrak ve gümrük işleri tarafımızca nihayete erdirildikten sonra belirlenen tarihlerde ilgili kişi-kurumlara temini sağlanır. Bosna Hersek nakliye hizmetleri ile eşgüdüm sağlanmaktadır.

Gabari Dışı & Ağır Nakliye

Hazar Lojistik literatürde ağır nakliye ürünleri olarak geçen, tıra sığmayan birçok ürünün nakliyesini gerçekleştirmiştir. Bunlar arasında, çelik boru, su tankı, beton santrali, kepçe, ekskavator, forklift, prefabrik, konteyner, vinç bulunmaktadır.

Hazar Lojistik olarak çalıştığımız Balkan ülkeleri arasında Bulgaristan, Arnavutluk, Romanya ve Yunanistan gibi ülkeler bulunmaktadır. En kaliteli ve en güvenilir hizmetleri profesyonel kadromuzla ifa etmenin haklı gururunu yaşıyor ve yaşatıyoruz. Ülkemize döviz katkısı sağlıyor olmak, hem ülkemiz hem firmamız için sağlam adımlar attığımızın nişanesi niteliğindedir.