Azerbaycan Nakliye


Azerbaycan Nakliye

Avrupa ülkeleri üzerinden ve ülkemiz Türkiye’den kardeş ve komşu ülke Azerbaycan ülkesine hem parsiyel nakliye olarak hem de komple nakliye hizmeti veriyoruz.

Azerbaycan nakliye konusunda profesyonel çözümlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaştığımız bu yazımızın sonunda aklınıza takılı kalan bütün cevapları vermiş olacağımızı umuyoruz.

Kalelerimiz: Depolar

Ülkemizin çeşitli illerinden tırlarımıza yüklemiş olduğumuz malzemeleri kalelerimiz olan merkez depomuza getirmekteyiz. Bundan sonra ise merkez depomuzdaki tırlarımıza gerekli yüklemeleri yaptıktan sonra Azerbaycan’a doğru yola tırlarımız yola çıkıyor.

Azerbaycan sınırında tırlarımızın yüklerini Azeri plakalı tırlara aktarıyor ve başta başkent Bakü olmak üzere Azerbaycan’ın bütün şehirlerine dilediğiniz ürünleri ulaştırıyoruz.

Taşımacılık Sırasında Herhangi Bir Sorun Yaşayacak mıyım?

Öncelikle taşıdığımız ürünlerin hepsi devletimizin kurallarının çizmiş olduğu sınırlar içerisinde olduğu için bu sorunuzun cevabı olarak hayır seçeneğini kullanacağız. Fakat her ne kadar işimizi düzgün yapıyor olsak da bazı yerel sınır görevlileri tarafından müstakil sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Bu sorunlar bizim taşıdığımız ürünlerin içeriğinden ziyade genellikle art niyetli karşı taraflardan kaynaklı sorunlar olmaktadır. Fakat bu yukarıda da belirttiğimiz üzere çok nadir bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Azerbaycan nakliye hizmetleri ise Azerbaycan ülkesinin bizim kardeş ve komşu ülkemiz olmasından dolayı aksamamaktadır. Her ne kadar iki ayrı devlet olsak da tek millet olduğumuz kardeşlerimizin ülkesine yapacağımız transferler sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Azerbaycan ülkesine yapacağınız nakliye işlemlerinizi tecrübeli ellere bırakmanız, ürününüzün sağlığı açısından çok doğru bir karar olacaktır.